به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان، حجت‌الاسلام ابراهیم عباسبور رئیس اداره تبلیغات اسلامی رودبار در این دیدار گفت: برای رسیدن به وضع مطلوب از وضع موجود فاصله داریم و در این راه یکی از مؤثرترین گروه ها برای دینداری مردم مداحان هستند.

وی افزود: برای اینکه مدافع ارزش ها باشیم باید جامعه را معنوی نگه داشت چرا که روابط خانوادگی و اجتماعی را  حفظ آرامش مورد نیاز نگه می دارد.

حجت‌الاسلام عباسبور استفاده مداحان از منابع دینی و اتکای آنان به این منابع را از دلائل اصلی تأثیرگذاری مداحان بر دینداری مردم دانست و با تأکید بر حفظ تفاهم و رفاقت و صمیمت بین مداحان و بین مداحان با وعاظ و روحانیون برای رسیدن به اهداف مورد نظر و تعامل بیشتر,  اظهار داشت: هر سرمایه ای آسیب پذیر است حتی نماز , روزه و مکتب امام حسین ( علیه السلام) که باید از این سرمایه ها مراقبت و از ابتلا به آسیب ها جلوگیری کرد.

وی با یادآوری اهمیت توجه به ولایت خاطرنشان کرد: بدنه وفادار به ولایت را باید همراهی کرد تا پیوند بین مردم و رهبری و ولایت حفظ شود و این نیاز به کار و تلاش فراوان است و همه باید پای کار باشند و برای این منظور تغذیه فکری و آموزش برای مجموعه مداحان باید سطح بندی و دنبال شود و جلسات باید با برنامه و هدفمند دنبال شود تا شاهد نتایج پربار آن باشیم.
برچسب ها :
کانون مداحان رودبار ,  یاسر شهابی ,