در آستانه فرارسیدن دهه مبارك فجر اولین جلسه كمیته مساجد و تشکلهای اسلامی ستاد دهه مبارکه فجر از سوی اداره تبلیغات اسلامی وبا حضور اعضاء این کمیته و روحانیون محترم هجرت و مستقر  در روز  شنبه 1 بهمن ماه جاری در سالن اجتماعات این اداره  تشكیل شد.

در این جلسه سرپرست اداره  تبلیغات اسلامی رودبار با اشاره به برگزاری هر چه بهتر برنامه های ایام الله دهه فجر افزود : باید در این دهه ارزشهای انقلاب اسلامی و همچنین دستاوردهای امام راحل (ره) هر چه بیشتر بین مردم و به ویژه نسل جوان معرفی و تبیین شود.


حجت الاسلام عباسپور  گفت: علیرغم تبلیغات سوء دشمنان كه می خواهند انقلاب و نظام را ناكار آمد معرفی كنند و از این طریق مردم را نسبت به انقلاب مایوس كنند باید هر چه بیشتر در این زمینه تلاش كنیم و كار آمدی انقلاب و نظام را برای مردم نبیین كنیم و از این طریق  روحیه بالندگی را در مردم تقویت كنیم.

حجت الاسلام داودی امام جمعه محترم شهرستان رودبار نیز در این جلسه بر حضور بیشتر جوانان در برنامه های دهه فجر تاکید کردند.

پس از  ارائه نکته نظرات کانون مداحان شهرستان یک جلسه مجمع الذاکرین را در یکی از روزهای ایام الله دهه فجر برگزار خواهد نمود.

 
برچسب ها :
کانون مداحان رودبار ,  مجمع ذاکرین رودبار ,  دهه فجر ,