به گزارش زیتون خبر از بره سر، حجت الاسلام والسلمین مسعود داودی در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) که در مسجد جامع شهر بره سر برگزار شد، اظهار کرد: امام(ره) را باید به نسل جدید بشناسانیم که شناساندن شخصیت های بزرگ هویت آفرین است.

وی ادامه داد: اگر شخصیت های بزرگ را به جوان ما بشناسانیم یقینا جوان شیفته دیگران و دلباخته زرق و برق جعلی دیگران نخواهد شد.

0912

نماینده ولی فقیه در رودبار، با بیان اینکه امام عالم بزرگ و فقیه است، ابراز داشت: امام(ره) عظمت دارد، یک فیلسوف و یک عارف بزرگ است و یک سیاستمدار قوی است و حیله های دشمنان را می فهمد.

وی افزود: مقام معظم رهبری نیز در جریان مذاکرات هسته ای فرمود من دیپلمات نیستم و من انقلابی ام. این فرموده امام یعنی اینکه صداقت سیاست دارد و مثل دیپلماتهایی که چند پهلو حرف می زنند نیست.

حجت الاسلام داودی با بیان اینکه امام(ره) استاد بزرگ اخلاق بود، گفت: امام با مردم صاف و یکرو بود و مشکلاتی که وجود داشت را به مردم می گفت.

وی به تحقق و تببین وصیت نامه سیاسی و الهی امام اشاره کرد و گفت: وصیت نامه امام(ره) فقهی، سیاسی، عرفانی، اخلاقی است.

امام جمعه شهرستان رودبار، انقلاب اسلامی را برگرفته از رهنمون رهبر کبیر انقلاب و نثار خون هزاران شهید دانست و گفت: انقلاب اسلامی برخلاف منابع استکبار بود لذا دشمنی استکبار علیه انقلاب از همان روز اول آغاز شد.

وی تحریم ها را از توطئه های غیر منصفانه دشمن علیه انقلاب عنوان کرد و افزود: انقلاب اسلامی با استقامت ملت عزیز و هدایت های امام گونه حفظ شده است و از تهدیدها و تحریم ها به عنوان پیشرفت برای خودش استفاده کرده است.

حجت الاسلام داودی ضمن تبریک سالروز ولادت امام زمان(عج) گفت: فرهنگ انتظار در اندیشه امام(ره) فرهنگ حرکت و مقدمه ای برای حکومت جهانی حضرت مهدی بود.

لازم بذکر است مداحی توسط برادر یاسر شهابی از مداحان ارزنده شهرستان رودبار از دیگر بخشهای این مراسم بود.

در این مراسم تاجی بخشدار خورگام، حبیبی شهردار بره سر اعضای شورای اسلامی و جمعی از مسئولان محلی و اعضای شوراهای اسلامی حضور داشتند.

032

0912

0433

0554
برچسب ها :
کانون مداحان رودبار ,